Syyslukukauden 2020 alkaviksi vahvistettujen ryhmien nimilistat

Alla olevat ryhmät ovat vahvistettuja aloittamaan toimintansa lukujärjestyksen mukaisesti elokuussa viikolla 34, (17.8.2020 ->)

Otamme ilmoittautumisia vastaan koko kesän ajan. Pienien ryhmien (alle 4 lasta) alkaminen varmistetaan elokuun toisen viikon aikana. Jos ryhmää ei voida aloittaa, järjestämme ryhmään ilmoittautuneille paikan jostain toisesta ryhmästä.

Jos lapsesi nimeä ei löydy listoilta, on nimen julkaiseminen kielletty ilmoittautumiskaavakkeessa. Tällöin nimen kohdalla on ---. Jos haluat varmistaa lapsesi muskaripaikan/ryhmän tällaisessa tapauksessa voit lähettää sähköpostia osoitteeseen muskari@concis.fi

Ilmoitathan muutoksesta tai peruutuksesta sähköpostitse myös mahdollisimman pian.

VAUVAT

Suvi 2020 syntyneet (vauvat) to 14.00-14.45

  1. ---

Maija 2020 syntyneet (vauvat) pe 11.00-11.45

  1. Salo Nooa
  2. Viitaila Mimosa

1-VUOTIAAT

Maija 2019 syntyneet (1-v.) ma 16.15-17.00

  1. Kuokka Veikko
  2. ---
  3. Permanto Nuutti
  4. ---

Tia 2019 syntyneet (1-v.) ti 18.15-19.00

  1. Palonen Hanna-Sofia

Suvi 2019 syntyneet (1-v.) ke 9.30-10.15

  1. Kankkonen Viola Katriina
  2. Kynkäänniemi Hilja
  3. Lukkala Hilma
  4. ---
  5. ---
  6. Turunen Hugo
  7. Vainio Eino
  8. Vakoniemi Eelis

Maija 2019 syntyneet (1-v.) ke 10.15-11.00

  1. Eskola Amanda
  2. Hämäläinen Hilkka
  3. Korhonen Jan
  4. Leivo Ahti
  5. ---
  6. Suurnäkki Joel

Suvi 2019 syntyneet (1-v.) ke 15.30-16.15

  1. Mannila Onni

Tia 2019 syntyneet (1-v.) to 16.15-17.00

  1. Rahkola Linnea
  2. Tamminen Minea

Suvi 2019 syntyneet (1-v.) to 18.00-18.45

  1. Laaksonen Nooa
  2. Asiala Ellen
  3. Vaittinen Oskari
  4. Toivonen Hilla
  5. Kotola Onni
  6. Lantta Elsa
  7. Saarinen Hilla
  8. Snicker Kaarlo

2-VUOTIAAT

Maija 2018 syntyneet (2-v.) ma 15.30-16.15

  1. Dahl Iiris
  2. Helminen Hugo

Suvi 2018 syntyneet (2-v.) ma 17.15-18.00

  1. ---
  2. Juntto Niko
  3. Karlsson Kevin
  4. Ketolainen Saana
  5. Kuusinen Ruben
  6. Laaksonen Henrik
  7. Majaniemi Pablo
  8. Miikkulainen Emma
  9. Pöllänen Oskari
  10. Suutari Leevi

JONO: Konttinen Bea

Suvi 2018 syntyneet (2-v.) ma 18.00-18.45

  1. Birgers Bea
  2. ---
  3. Kallio Rafael
  4. Karhela Olivia
  5. Korvenranta Sofia
  6. Nisula Juuli
  7. Poutala Alex
  8. ---

Suvi 2018 syntyneet (2-v.) ke 10.15-11.00

  1. Clearwater Saimi
  2. ---
  3. Serttilä Lumi

Maija 2018 syntyneet (2-v.) ke 11.00-11.45

  1. ---
  2. Mynttinen Elsa
  3. Saks Andrea
  4. Toepfer Ruut

Tia 2018 syntyneet (2-v.) ke 16.15-17.00

  1. Aartolahti Onni
  2. Esselström Lukas
  3. Kaipainen Venla
  4. Karén Reino
  5. Kulovuori Kesia
  6. Laaksonen Alisa
  7. Nykvist Vilho
  8. Pekkala Leon
  9. Suppi Matilda
  10. Värrälä Ella

Tia 2018 syntyneet (2-v.) to 15.30-16.15

  1. Karjalainen Elise
  2. Lipponen Jooa
  3. Marvaila Eliel
  4. Mäkelä Selma
  5. Vesala Otso

Mira 2018 syntyneet (2-v.) to 17.45-18.30

  1. Joronen Elsa
  2. Kallioinen Pihla
  3. Kallioinen Isla
  4. Keskitalo Aarre
  5. Norola Hemmi
  6. ---
  7. Saarinen Eino
  8. Salo Emma
  9. Seppälä Eino

Maija 2018 syntyneet (2-v.) pe 10.15-11.00

  1. Hietanen Mea
  2. Kallioinen Juuso
  3. ---
  4. Ojala Venla
  5. Rosenberg Henni

Tia sisarusryhmä (0-3-v. sisaruksille) ti 10.15-11.00

  1. Rautavirta Tenho
  2. Rautavirta Pinja

Mira erityisryhmä (3-10-v.) to 18.15-19.00 Mira

  1. Ahola Eino
  2. Karuk Martin
  3. Koivulahti Viljami
  4. Partanen Hilla
  5. Perkkiö Ville

3-VUOTIAAT

Tia 2017 syntyneet (3 v.) ma 16.15-17.00

  1. Airaksinen Elias
  2. Gazdag Mila
  3. Kivelä Santtu
  4. Laakso Ilona
  5. Putkonen Varpu

Mira 2017 syntyneet (3-v.) ma 17.30-18.15

  1. Jaakkola Julius
  2. Kanshin Anton
  3. ---
  4. Lantta Hilma
  5. Liblik Hilja
  6. ---
  7. Raxi Nicolas-Andre
  8. Räihä Selma
  9. ---
  10. Varantola Minttu

Suvi 2017 syntyneet (3-v.) ti 15.30-16.15

  1. Haapsaari Otto
  2. Kinnunen Iiro
  3. Knuuttila Tytti
  4. Kovero Veeti
  5. Rajala Elsa
  6. Santapukki Ukko
  7. Vuorela Sylvi

Suvi 2017 syntyneet (3-v.) ti 18.15-19.00

  1. ---
  2. Virtanen Elsa
  3. Dembele Bessina

Maija 2017 syntyneet (3-v.) ke 9.30-10.15

  1. Marttinen Alva
  2. Koivisto Laura
  3. Rantanen Aada
  4. ---
  5. Toivonen Veeti
  6. Turunen Leo
  7. Virtanen Lumilla

Suvi 2017 syntyneet (3-v.) ke 17.15-18.00

  1. Andrei Kirillov
  2. Buga Aida
  3. Kilpeläinen Mikael
  4. Kovero Lyydia
  5. ---
  6. Laaksonen Hertta
  7. Mattila Taavi
  8. Ruti Mino
  9. Salminen Lydia

Tia 2017 syntyneet (3-v.) ke 15.30-16.15

  1. Kiuru Markus

Maija 2017 syntyneet (3-v.) to 17.15-18.00

  1. Arvaja Leevi
  2. Hassaan Rihanna
  3. ---
  4. Penttilä Tomas
  5. Pohjoispää Iina
  6. Sachs Oskar
  7. Salo Lyydia
  8. Tikkanen Helmi

4-VUOTIAAT

Suvi 2016 syntyneet (4-v.) ma 15.30-16.15

  1. Kytölä Roope

Mira 2016 syntyneet (4-v.) ma 18.15-19.00

  1. Lohtander Joonatan
  2. Lönnrot Aava
  3. Järveläinen Aatos
  4. Meriläinen Väinö
  5. Simpanen Sohvi
  6. Pitkäkangas Maia

Tia 2016 syntyneet (4-v.) ti 16.45-17.30

  1. Juvonen Milja
  2. Pekkarinen Hilma
  3. Pöntinen Oiva
  4. ---

Tia 2016 syntyneet (4-v.) ti 17.30-18.15

  1. Hyrkäs Otso
  2. Korpela Oskar
  3. Oksanen Nikita
  4. Sassi Liam
  5. Taimisto Unto
  6. Worobjew Anna

Suvi 2016 syntyneet (4-v.) ke 11.00-11.45

  1. Kolunsarka Linus
  2. Karjalainen Vappu
  3. Toepfer Ester

Suvi 2016 syntyneet (4-v.) to 15.30-16.15

  1. Griffin Emma
  2. Neuvonen Minya
  3. Vesala Pihla
  4. Mäkelä Ella
  5. Mäenmaa Oliver
  6. ---
  7. Marvaila Edith

Mira 2016 syntyneet (4-v.) to 17.00-17.45

  1. Tuominen Lilia
  2. ---
  3. Jaakkola Jonni
  4. ---
  5. ---

Suvi 2016 syntyneet (4-v.) to 17.15-18.00

  1. Jokinen Taimi
  2. Karjalainen Niilo
  3. Kärkkäinen Venla
  4. Paunonen Eevi
  5. Purhonen Noora
  6. Rosenberg Hertta
  7. Saarinen Saaga
  8. Suomalainen Venla

Maija 2016 syntyneet (4-v.) to 18.00-18.45

  1. Halla-aho Oiva
  2. ---
  3. Hosiokangas Tilda
  4. Karhu Oona
  5. Knaappila Kaius
  6. Niemelä Eva
  7. Snicker Mila
  8. Waltari Erno

PK -Pääskynpesän muskarit 3-6v.

(ryhmäjaot ja ajat ilmoitetaan myöhemmin)

  1. Herala Lilia
  2. Herala Olavi
  3. Karhunen Elias
  4. Kigonya Aliisa
  5. ---
  6. Konttinen Benjamin
  7. ---
  8. Lehtonen Voitto
  9. Oula Melina
  10. ---
  11. ---
  12. Salo Fanny
  13. Salo Otto
  14. ---
  15. Teponainen Max
  16. Teponainen Saimi
  17. Toivnen Lucas
  18. ---
  19. Welling Sanni
  20. Vihervirta Arttu

5-VUOTIAAT

Mira 2015 syntyneet (5-v.) kantele/ lyömäsoitin ma 16.30-17.30

  1. Airaksinen Ella
  2. Kilk Alise
  3. Mantula Joel
  4. Marttinen Eea
  5. Rantanen Aamu
  6. ---

Tia 2015 syntyneet (5-v.) kantele/ lyömäsoitin ma 17.00-18.00

  1. Jussila Peetu
  2. Kott Marten
  3. Kuusinen Noomi
  4. Rinne Leo
  5. ---
  6. Viitaila Elmeri

Maija 2015 syntyneet (5-v.) kantele/ lyömäsoitin ma 18.00-19.00

  1. Andreeva Violetta
  2. ---
  3. Hoppari Rasmus
  4. Pallonen Aaron
  5. Partinen Onni
  6. Rakkolainen Juuso
  7. Salminen Iitu 
  8. Tyyskä Ronja

Tia 2015 syntyneet (5-v.) kantele/ lyömäsoitin ti 15.45-16.45

  1. Aaltonen Amilda
  2. Kilpeläinen Aimo
  3. Meronen Oliver
  4. Sahraravand Neda

Suvi 2015 syntyneet (5-v.) kantele/ lyömäsoitin ke 16.15-17.15

  1. Aartolahti Adelina
  2. Laaksonen Kerttu
  3. Laaksonen Emma
  4. Leppänen Nuppu
  5. Nykvist Sara
  6. Rajamäki Niilo

Tia 2015 syntyneet (5-v.) kantele/ lyömäsoitin ke 18.00-19.00

  1. Laakso Hertta
  2. Parviainen Henri
  3. Suominen Emilia
  4. Tarigan Elvi
  5. Vuorikoski Selma

Tia 2015 syntyneet (5-v.) kantele/ lyömäsoitin to 18.00-19.00

  1. Helén Emilia
  2. Hosiokangas Hilma
  3. Jääskeläinen Pihla
  4. Kovero Frida
  5. Saarinen Antti
  6. Taari Adele
  7. Waltari Ilona
  8. Vidgren Venla

Maija 2015 syntyneet (5-v.) kantele/ lyömäsoitin pe 9.15-10.15

  1. Leino Ilmari
  2. Leivo Otso
  3. Ojala Leevi
  4. Puranen Alyna
  5. Saarenpää Aisla

6-7 -VUOTIAAT

Suvi 2014 syntyneet (6-v.) kantele/ lyömäsoitin ma 16.15-17.15

  1. Laakso Kaspian
  2. Liblik Viljo
  3. Porali Evelin
  4. Pyykkö Elli
  5. Silvennoinen Konsta
  6. Tolsa Martti

Maija 2014 syntyneet (6-v.) kantele ma 17.00-18.00

  1. ---
  2. Kigonya Kaisla
  3. Konttinen Ebba
  4. Lapinoja Ohto 
  5. Raasakka Aava-Maria
  6. Tikka Oliver
  7. Tikkala Emil
  8. Ylönen Edith

Tia 2014 syntyneet (6-v.) kantele/ lyömäsoitin ma 18.00-19.00

  1. Jussila Mette
  2. Järveläinen Vilja
  3. Meriläinen Eino
  4. Rantala Elsi
  5. Simpanen Selma
  6. ---

Suvi 2014 syntyneet (6-v.) kantele/ lyömäsoitin ke 18.00-19.00

  1. Sollo Seela
  2. Sollo Siiri
  3. Suomalainen Väinö
  4. Toivanen Pontus

Mira 2014 syntyneet (6-v.) piano to 16.00-17.00

  1. Kaarela Stella
  2. Nikkilä Hertta
  3. Vehviläinen Risto

Suvi 2014 syntyneet (6-v.) kantele/ lyömäsoitin to 16.15-17.15

  1. ---
  2. Kiiski Anniina
  3. Laine Niilo
  4. Rajala Eino
  5. Tyyskä Robert

Tia 2014 syntyneet (6-v.) ukulele/ lyömäsoitin/ nokkahuilu to 17.00-18.00

  1. ---
  2. Hartikainen Charlotta
  3. Karjalainen Sofia
  4. Kotinurmi Helmi
  5. Kotinurmi Lempi
  6. Matilainen Eevi
  7. Nurminen Severi
  8. Peltonen Pinja
  9. Rosenberg Hulda

Suvi 2013 ja 2014 syntyneet (6-7-v.) soitinkaruselli ti 16.15-17.15

  1. Asiala Erin
  2. Kuusinen Meimi

Suvi 2013 ja 2014 syntyneet (6-7-v.) soitinkaruselli ti 17.15-18.15

  1. Hagmark Elmo
  2. Hyrkäs Hilda
  3. Jääskeläinen Vilho
  4. Korpela Elise
  5. Leppänen Kasper
  6. Pellikka Mimosa
  7. Pohjolainen Eelis
  8. Tuulivirta Atte

Tia 2013 syntyneet (7-v.) musiikkivalmennus ke 17.00-18.00

  1. ---
  2. Kirillova Polina
  3. Laakkonen Markus
  4. Nykänen Juho
  5. Sipilä Verna